Almont System

Styl, jakość, prestiż

PONAD 20 LETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

 

Oferta dopasowana do  Twoich potrzeb 

Doskonałe w swoim kształcie i wykonaniu konstrukcje okien, drzwi, ogrodów zimowych i zadaszeń są idealnym uzupełnieniem państwa przestrzeni życiowej. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą. Fasady szklane nadają budynkom elegancji, a przeszklone zadaszenia tarasów stanowią powiew nowoczesności.


 

Materiały na każde warunki

Aluminium jest doskonałym produktem w zakresie zadaszeń tarasów czy zabudów balkonów. Niemalże nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie warunki pogodowe. Nasze przy zastosowaniu szyb 2-komorowych posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła przez szyby wraz z profilami, który wynosi U-1,0.ci.


 

Postaw na doświadczenie

Posiadamy własne wyspecjalizowane brygady montażowe oraz samochody do przewozu naszych wyrobów do miejsca przeznaczenia i w związku z tym obsługujemy klientów niemalże we wszystkich krajach Europy. Jesteśmy producentem ogrodów zimowych o dużych umiejętnościach i możliwościach. Stworzymy dla Państwa kawałek własnego świata, którym można się delektować bez względu na kaprysy pogody!


 

Od 1996 jesteśmy producentem stolarki aluminiowej oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików, w tym również ogrodów zimowych. Od 2001 roku naszym głównym produktem są właśnie ogrody zimowe wykonywane w systemach aluminiowych: TS -aluminium, Alusystem, Aliplast, Aluprof, Wiga system, Climax oraz Copal. 

W systemach tych posiadamy atesty i certyfikaty autoryzowanych producentów. Chociaż siedziba firmy mieści się w województwie śląskim, nasze ogrody zimowe i inne wyroby dostarczamy na teren całej Polski, jak również poza jej granice – do Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Norwegii, Danii, Szwecji, Francji i Szwajcarii.