Okna i drzwi

Opracowane systemy stolarki aluminiowej stosujemy nie tylko w ogrodach zimowych i zabudowach tarasów, lecz także w produkcji okien i drzwi. Nasze propozycje to idealne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. Spełniają również funkcję antywłamaniową oraz dekoracyjną.

Okna - stylowe i funkcjonalne

W produkcji okien i witryn aluminiowych wykorzystujemy system trzykomorowych kształtowników zespolonych. Dodatkowo w oknach otwieranych umieszczamy na całym obwodzie dodatkowe uszczelnienie uszczelką środkową, tzw. centralną. Takie rozwiązanie umożliwia podniesienie izolacyjności cieplnej okna, jak również minimalizuje zjawisko kondensacji pary wodnej na wewnętrznej stronie profili.

Kształtowniki zespolone składają się z części zewnętrznej i wewnętrznej, które połączone są wzdłuż całej długości poliamidowymi przekładkami PA 6,6 wzmocnionymi włóknem szklanym. Połączenie to tworzy przekładkę termiczną.

Przekładka zastosowana w systemie połączeń umożliwia wykonywanie profili dwukolorowych – innych wewnątrz, innych na zewnątrz budynku. Proponujemy szklenie szybami zespolonymi jedno- lub dwukomorowymi o różnych grubościach zestawu, każdym rodzajem szkła np. float, refleksyjnym, antisol, antywłamaniowym, itp. Dla tych z Państwa, którzy cenią estetykę i dekoracyjność lub też potrzebują okna dla obiektów zabytkowych, przygotowaliśmy propozycje szpros wewnątrzszybowych lub naklejanych na szybę, a także żaluzje międzyszybowe.

Wykonujemy okna w szerokiej gamie kształtów. Możecie Państwo zamówić produkt będący doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej, nowoczesnej czy też zabytkowej architektury budowli mieszkalnej, oryginalne okna dla obiektów użyteczności publicznej czy obiektów przemysłowych. Zrealizujemy typowy prostokątny czy kwadratowy kształt ze szprosami lub bez, ze stałym lub ruchomym słupkiem, nietypowe luki, trapezy, koła i owale.

Begin Your Life in the Garden

Drzwi - ciekawe wzornictwo i bezpieczeństwo

Wejście do budynku musi być integralną częścią zarówno zewnętrznego wykończenia, jak i stylu, w jakim urządzone są wnętrza. Szklane drzwi z profili aluminiowych stosuje się przede wszystkim w obiektach użytkowych, są eleganckie, a zarazem wygodne i praktyczne.

Jako ceniony przez klientów producent stolarki aluminiowej wykonamy dla Państwa indywidualnie zaprojektowane wejście konweniujące z fasadą budynku, jego stylem i kolorem elewacji. Połączymy je z praktycznymi wiatrołapami, witrynami, daszkami, nadświetlami, jak również stworzymy drzwi w formie łuków.

Nasze drzwi zewnętrzne mają doskonałe właściwości termoizolacyjnedzięki konstrukcji opartej o aluminiowe kształtowniki z przekładką termiczną. Dbamy również o ich estetyczne wykończenie – wyposażone są w bardzo dobre okucia, zamki, regulowane zawiasy, uszczelki, efektowne uchwyty, dowolne wypełnienie zestawami szkła (np. float, niskoemisyjne, antisol, bezpieczne itp.) Proponujemy również możliwość stosowania przewiązek w różnych układach, szprosów wewnątrzszybowych i klejonych na szybę.

Kształtowniki są zabezpieczone dekoracyjną ochronną, kolorową powłoką, która nie tylko zapewnia najwyższą estetykę produktu, ale też wytrzymałość i odporność na zmianę temperatury. W przypadku odpowiedniej konserwacji powłoka nie musi być malowana, na pewno nie straci swojego koloru.

Gwarancja na powierzchnię od 5 do 25 lat. Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z producentem stolarki aluminiowej Almont System!

Scroll to Top