Almont System

Zabudowy tarasów i balkonów

Wykonujemy lekkie zabudowy tarasów i balkonów oraz innych pomieszczeń niewymagających ogrzewania ani montażu ścianek działowych i wewnętrznych drzwi przesuwnych.

Kompleksowa budowa zadaszeń na tarasy to coś, w czym nie mamy sobie równych! Oferujemy profesjonalny montaż, a także stałe wsparcie naszych doradców.

Zadaszony taras lub balkon – dla kogo?

Jest wiele powodów, dla których Klienci decydują się na fachową zabudowę tarasu lub balkonu. Przede wszystkim rozwiązanie to powiększa metraż mieszkań. Poza tym, zabudowy tarasów i balkonów mogą stanowić namiastkę ogrodu zimowego dla tych, którzy nie posiadają domu wolnostojącego. Na krytym balkonie można hodować kwiaty, błogo wypoczywać czy bawić się z dzieckiem bez obawy, że zmienne warunki atmosferyczne popsują Wam plany. Można z niego korzystać nie tylko latem, ale również zimą. Przypomnij sobie, ile razy chciałeś wypocząć na balkonie w ciepłe deszczowe popołudnie, jak często wiatr przeszkadzał Ci w czytaniu książki, w pracy na świeżym powietrzu czy też w innych czynnościach… Takie problemy mogę zniknąć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Zabudowany balkon czy taras bardzo korzystnie wpływa również na wygląd całego budynku, dodając szyku i wyjątkowości elewacji. Do tego osłonięty balkon nie niszczeje pod wpływem wiatru i opadów. Jeżeli marzy ci się zadaszony taras balkonowy, z radością wykonamy dla Ciebie projekt, który później możemy wcielić w życie.

zadaszenie balkonu

Nowoczesne zadaszenie tarasu - zyskaj więcej miejsca!

Nasze nowoczesne zadaszone tarasy wykorzystywane są przede wszystkim do stworzenia dodatkowej przestrzeni do codziennego relaksu. Dzięki nim nie muszą Państwo przejmować się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Czasem, mimo że mamy balkon lub taras, po prostu nie możemy z niego korzystać, dlatego warto go zabudować, tak by cieszyć się chwilami relaksu bez względu na kaprysy pogody. Nowoczesny taras z zadaszeniem to miejsce, z którego możesz korzystać niezależnie od pory roku oraz pogody. Ciesz się pięknym widokiem na swój ogród każdego dnia!

Stosowane przez nas rozwiązania są odporne na kurz i łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo zabudowa tarasów zadaszeniem to też zabezpieczenie przed włamanie. Nasze systemy docieplają mieszkanie i chronią przed hałasem. Zadaszony taras to także więcej miejsca na wspólne spędzanie czasu z rodziną.

SYSTEMY ALUMINIOWE: FASADY I INNE ZASTOSOWANIA

Jako producent zadaszenia tarasów wiemy, jak ważna jest funkcjonalność takich rozwiązań. Wykorzystywane przez nas systemy aluminiowe oparte są na układzie rozsuwanych ścian i okien, które stosuje się przy wznoszeniu lekkich konstrukcji. Stanowią idealne rozwiązanie do konstrukcji zabudowy tarasu, fasady czy balkonu. Potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy i kogoś, komu nowoczesne zadaszenie tarasów nie jest obce? Wybierz producenta ogrodów zimowych Almont System!

Wśród najpopularniejszych zastosowań systemu możemy wyróżnić:

  • obudowy balkonów i loggii
  • zabudowy tarasów, wiatrołapów i werand
  • wewnętrzne, lekkie ścianki działowe
  • okienka podawcze.
zadaszenie tarasu
zadaszenie balkonu z tarasem

Zadaszenie balkonu - dla kogo?

Zabudowy balkonu cieszą się coraz większym zainteresowaniem w większych miastach. Jest to przede wszystkim świetne zabezpieczenie przed kurzem. To właśnie na niego najczęściej skarżą się nasi klienci, którzy mieszkają blisko ruchliwych ulic. Za sprawą pędzących samochodów ich balkony są ciągle zakurzone, co uniemożliwia powieszenie schnących ubrań lub przechowywanie przedmiotów. Nasze systemy zabudowy nie tylko odcinają od pyłu ulicznego, ale też hałasu. Nic w końcu tak nie zakłóca snu lub wypoczynku jak ryk silnika motocyklu! 

Niektórzy z naszych klientów posiadają loggie, gwarantujące większą intymność. Niestety, miejsca te latem potrafią się mocno nagrzać. Odpowiednia zabudowa pomoże temu zapobiegać i utrzymać prawidłową temperatury. Przebywanie w niej znowu może być przyjemnością! Marzy ci się, aby dodać swojej loggii trochę więcej przestrzeni? W naszej ofercie znajdziesz też montaż lekkich ścian działowych, dzięki którym przerobisz ją bardzo niskim kosztem na dwa pomieszczenia. Możesz w ten sposób zagospodarować loggię np. na balkon zimowy i przytulny pokój wypoczynkowy. Jeżeli marzysz o powiewie świeżego powietrza, możemy zamontować także okienko podawcze. Jest ono niewielkie, dzięki czemu nie psuje estetyki całego pomieszczenia. Takie okienko pozwala jednak na stałą cyrkulację powietrza.

Nowoczesne zadaszenie tarasu - ciesz się nim przez cały rok

Klienci mieszkający w domach wolnostojących często skarżą się, że w okresie zimowym w ogóle nie korzystają ze swoich tarasów. Spadająca na zewnątrz temperatura i okazjonalne opady deszczu lub śniegu sprawiają, że ta część domu staje się niemal bezużyteczna. Na szczęście zadaszenia tarasowe na zamówienie, które pomogą zmienić ten stan rzeczy, to nasza specjalność! Otwierają one przed naszymi klientami nowe możliwości i pozwalają korzystać w stu procentach z każdego centymetra powierzchni mieszkalnej. Zadaszenia tarasów sprawiają, że nawet zimą można zrelaksować się na nich z kubkiem gorącej czekolady i dobrą książką.

Taka zabudowa ma też inne istotne zalety. Nasi klienci zauważają, że w ich domach pojawia się znacznie mniej owadów. Fachowe zadaszenie tarasu pozwala w końcu cieszyć się czasem na świeżym powietrzu bez bezpośredniego kontaktu z tymi mniej urokliwymi aspektami natury. W końcu możesz zjeść obiad z rodziną na tarasie bez obaw o irytujące komary czy muchy!

zabudowa tarasu zadaszeniem
zadaszony taras balkonowy

Zadaszenie tarasowe na zamówienie specjalnie dla Twojego domu

Nie boimy się żadnych wyzwań! Czy to mały, czy duży taras – budowa zadaszenia to dla nas żaden problem. Jak wygląda współpraca z nami? To proste. Na sam początek wysłuchujemy twojej wizji. Czego oczekujesz od swojego tarasu lub balkonu? My przekuwamy to w projekt nowoczesnego zadaszenia tarasowego, który na pewno pokochasz. Jeżeli masz uwagi, naniesiemy poprawki tak, aby otrzymać idealne zadaszenie – takie, które my będziemy mogli wykonać i takie, które zaspokoi twoje potrzeby. Kompleksowa budowa zadaszenia na mały i duży taras, a także balkony to coś, na czym znamy się najlepiej. Możesz nam zaufać, gdy decydujesz się na wprowadzenie zmian w swoim domu.

Almont System

Szybkie Menu

Szybki kontakt